Mądry tłumacz wie, że „druga para oczu” – wprawnych i czujnych – to duży komfort i wsparcie. Każdemu, nawet najbardziej doświadczonemu i biegłemu w swym fachu, może zdarzyć się chwila nieuwagi, niewielkie przeoczenie czy literówka.

Profesjonalnie wykonana korekta przekładu zapewnia ostateczne sprawdzenie jego poprawności językowej, wyeliminowanie ewentualnych drobnych niedociągnięć interpunkcyjnych i literówek, weryfikację spójności terminologii oraz poprawności danych liczbowych.

Korektorów w ich codziennej pracy wspiera zestaw fachowych narzędzi. Poza podstawowymi źródłami wiedzy, jak słowniki ogólne i specjalistyczne oraz internetowe korpusy tekstów, nasi specjaliści wykorzystują system kontroli jakości Linguistic Quality Assurance. To nowoczesne narzędzie CAT (computer-assisted-translation), które usprawnia przekład i korektę, informując o wystąpieniu wszelkich niezgodności w tłumaczeniu.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami: +48 12 357 52 25, +48 692 892 592 oraz adresem e-mail: biuro@alingua.pl

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top