Świadectwo jakości ISO to oficjalny dokument wydawany przez uprawnioną jednostkę certyfikującą jako potwierdzenie przestrzegania międzynarodowych standardów wyznaczonych dla danej branży czy usługi. Aby otrzymać owo wyróżnienie, należy wykazać się prawidłowo rozplanowaną organizacją pracy i nienagannym przestrzeganiem ustalonych zasad postępowania.

 

Nasza firma uzyskała podwójną certyfikację zgodności: z normami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015. ISO 9001 to gwarancja wprowadzenia i udanego wdrożenia  systemu zarządzania jakością, w naszym wypadku zakres certyfikacji stanowi: „Świadczenie usług w zakresie tłumaczeń, w tym tłumaczeń specjalistycznych i uwierzytelnionych oraz zarządzanie projektami tłumaczeniowymi”. Norma ISO 17000 dotyczy ściśle standardu jakości przekładów oferowanych przez nasze biuro, ich rzetelnego wykonania oraz kompetencji osób odpowiedzialnych za realizację zamówień.

Jakość w realizacji usług

Alingua od początku swojego istnienia stawia na satysfakcję Klientów i dąży do odpowiadania na ich potrzeby w najlepszy możliwy sposób. Procedury działań w firmie mają na celu zapewnienie życzliwego i owocnego kontaktu między naszym działem obsługi Klienta a osobami zainteresowanymi tłumaczeniem, którego finalnym rezultatem jest profesjonalnie wykonany przekład oddawany w ręce Klienta. Przyznane nam certyfikaty potwierdzają, że zadania te realizujemy z sukcesem.

Wiarygodność w biznesie

Firma, która może poszczycić się certyfikacją zgodności z normami ISO, to wiarygodny partner w biznesie zarówno na terenie Polski, jak i w Unii Europejskiej czy Stanach Zjednoczonych. Przedsiębiorstwa obecne na międzynarodowych rynkach lub dopiero planujące zagraniczny rozwój mogą mieć pewność, że współpracując z firmą działającą w standardach ISO, mają do czynienia z godnym zaufania podmiotem, dla którego nadrzędną wartość stanowi jakość produktów lub świadczonych usług.