Dewizą biura tłumaczeń Alingua jest świadczenie usług tłumaczeniowych najwyższej jakości. Dotychczasowe sukcesy nie sprawiają jednak, że spoczywamy na laurach; wręcz przeciwnie, motywują one do dalszego działania ukierunkowanego na doskonalenie naszego zespołu oraz osiąganie najwyższych standardów obsługi Klienta.

 

Jednym z ostatnich sukcesów jest otrzymanie przez biuro tłumaczeń Alingua certyfikatu ISO 9001:2008. Dlaczego jest to dla nas tak ważne osiągnięcie?

Standard jakości ISO 9001:2008

System zarządzania jakością, który spełnia wymogi normy ISO 9001:2008, to również międzynarodowy standard działania firm. Wprowadzenie takiego systemu do firmy, a następnie uzyskanie certyfikatu potwierdzającego jego udane wdrożenie jest osiągnięciem docenianym nie tylko na terenie Polski, ale także w Stanach Zjednoczonych oraz w krajach Unii Europejskiej. Certyfikat jest bardzo ważny dla przedsiębiorców planujących rozwój firmy poza granicami kraju, ale również dla osób działających głównie na terytorium Polski – dzięki niemu klienci i partnerzy biznesowi mogą mieć pewność, że współpracują z doskonale zorganizowanym i wiarygodnym przedsiębiorstwem, dla którego nadrzędną wartością jest jakość produktów lub świadczonych usług.

Korzyści dla klienta

Biuro tłumaczeń, które otrzymało certyfikat ISO, może poszczycić się najwyższej jakości realizacją wszelkich usług spośród szerokiego wachlarza oferty usług językowych: tłumaczeń, korekt, usług redakcyjnych i edytorskich. Nasi Klienci – zarówno ci, którzy zaufali nam już dawno, jak i ci, którzy dopiero dołączą do ich grona – mogą być pewni, że oferujemy współpracę na najlepszych zasadach, której efektem są najwyższej jakości przekłady.