Prowadzisz swój biznes. Z powodzeniem. Biznes się rozwija – dochodzisz więc do wniosku, że chcesz zwiększyć grono klientów.

 

Zanim jednak wyruszysz na podbój branżowych targów i poszukiwanie zagranicznych partnerów, z pewnością zadbasz o odpowiednie przygotowanie. Wśród pytań, które zadasz sobie, opracowując plan rozwoju, powinno znaleźć się także pytanie o to, jak wycenić tłumaczenie strony internetowej.

Strona internetowa – Twoja wizytówka w biznesie

Strona internetowa jest niewątpliwie najczęściej oglądaną wizytówką każdej firmy. Łatwa do znalezienia, dostępna dla każdego po kilku kliknięciach. Stały klient zapewne nie będzie się nią interesował, ale dla nowego to właśnie ona jest zazwyczaj pierwszym kanałem kontaktu. Warto więc zadać sobie trochę trudu, by zadbać zarówno o jej wygląd, jak i treść. Jeśli masz już odpowiednio dopracowaną stronę w języku polskim, czas pomyśleć o tłumaczeniu na języki obce. Jak się do tego zabrać? A na początek: jak wycenić tłumaczenie strony internetowej, żeby choć mniej więcej wiedzieć, jakich kosztów się spodziewać?

Wycena tłumaczenia strony www – jak otrzymać wiarygodne informacje?

Na pewno wśród różnych dokumentów firmowych posiadasz pliki z treściami z Twojej strony internetowej. Mogą to być pliki o dowolnym rozszerzeniu obsługiwanym przez programy Microsoft Word czy Excel; do wyceny (i tłumaczenia) jak najbardziej nadają się też pliki z zapisem w języku html. Wybierz te zawierające treści, które chciałbyś zaprezentować zagranicznym klientom, i prześlij je na adres biuro@alingua.pl z pytaniem o cenę i termin realizacji tłumaczenia na język angielski, niemiecki, rosyjski czy inny zgodny z Twoimi potrzebami.

Jak mogę przetłumaczyć stronę internetową? Czy wystarczy sam adres www?

A jak wycenić tłumaczenie strony internetowej w przypadku, gdy nie masz dostępu do plików z treścią ze strony? W Alingua wycena będzie również możliwa, jeśli prześlesz sam link do witryny – trzeba wtedy jednak liczyć się z dodatkową opłatą i czasem na skopiowanie tekstów ze strony, zwłaszcza jeśli jest ona obszerna. Kwota za taką pracę zostanie odliczona od wartości zamówienia, w przypadku gdy wybierzesz naszą ofertę. Jeśli przygotujesz odpowiednie treści we własnym zakresie, wtedy otrzymasz wycenę w jedyne 15 minut i od razu będziesz wiedział, co możemy Ci zaproponować.