//

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA NA JĘZYK MOŁDAWSKI I Z JĘZYKA MOŁDAWSKIEGO

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnego, rzetelnego i szybkiego tłumaczenia z języka mołdawskiego – nie ma potrzeby kontynuowania poszukiwań. Chętnie udzielimy niezbędnej pomocy językowej, a nasi Klienci mogą wybrać dowolne tłumaczenie z naszej oferty; obejmuje ona szybkie i wiarygodne tłumaczenia pisemne i ustne z mołdawskiego i na mołdawski. Gwarantując kompleksowe rozwiązania, umożliwiamy realizację zarówno przekładów zwykłych, jak i uwierzytelnionych. Jeden telefon do biura tłumaczeń Alingua może pomóc w rozwikłaniu wszystkich kłopotów związanych ze znalezieniem rzetelnego tłumacza mołdawskiego.

Co warto wiedzieć o mołdawskim?

Językiem mołdawskim posługuje się około 10 milionów osób, ale zaledwie 1/3 zamieszkuje terytorium Mołdawii. Znacznie więcej użytkowników mołdawskiego można spotkać w Rumunii – to znacząca grupa, licząca od 6 do 7 milionów osób. Właśnie dlatego język ten często bywa utożsamiany z językiem rumuńskim lub jest traktowany jako jego dialekt. Niektórzy językoznawcy mają wręcz odwrotne przekonanie – ich zdaniem to język rumuński jest dialektem mołdawskiego, argumentując swoje stanowisko faktem, że to na bazie narzecza mołdawskiego rozwinął się rumuński język literacki. Nie zmienia to jednak faktu, że istnieje samodzielnie i jest oficjalnym językiem w Mołdawii oraz Naddniestrzu. Jako specyficzny język wymaga on szczególnego podejścia podczas przekładu – wiedząc o tym, współpracujemy wyłącznie z tłumaczami o najlepszych umiejętnościach, którzy posiadają także dodatkową, poświadczoną wiedzę.

Jaka jest najprostsza droga do zamówienia tłumaczenia z mołdawskiego?

Od rozpoczęcia realizacji tłumaczenia dzieli Państwa zaledwie jeden telefon lub jedna wiadomość e-mail. Koordynatorzy projektu pozostają do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, między godziną 8:00 a 17:00; wtedy nasi Klienci mogą liczyć na uzyskanie dodatkowych informacji o ich zapytaniu w czasie nieprzekraczającym piętnastu minut. W przypadku tłumaczeń uwierzytelnionych, wymagających przedstawienia tłumaczowi oryginału dokumentu, zachęcamy do bezpośredniej wizyty w siedzibie biura, podczas której koordynator opisze cały proces realizacji takiego przekładu. Tuż po pierwszym telefonie lub przesłaniu e-maila nasi koordynatorzy rozpoczynają poszukiwania najlepszego tłumacza posiadającego stosowne wykształcenie i odpowiednie doświadczenie umożliwiające rzetelną realizację przekładu.

Krótko o ważnych kwestiach – czyli o czasie realizacji i cenie

Każde tłumaczenie z mołdawskiego jest dla nas indywidualnym wyzwaniem; to dlatego podanie ogólnej, przewidywanej ceny jest dla nas niemożliwe przed uzyskaniem dostępu do tłumaczonego tekstu. Dopiero po przesłaniu pliku nasi koordynatorzy projektu są w stanie wycenić dokument, uwzględniając jego objętość (na podstawie liczby stron rozliczeniowych, przy czym warto pamiętać, że jedna strona rozliczeniowa tłumaczenia zwykłego to 1500 znaków ze spacjami, a uwierzytelnionego – 1125 znaków ze spacjami), a także specjalistyczny charakter. Nasi Klienci mogą wpłynąć na czas realizacji, zaznaczając podczas przesyłania tekstów, że preferują ekspresowy, przyspieszony lub standardowy tryb wykonania tłumaczenia z mołdawskiego. Aby uzyskać więcej informacji o cenie przekładów z mołdawskiego, wystarczy skontaktować się telefonicznie lub mailowo z biurem obsługi klienta firmy Alingua.

Oto, co nasi profesjonaliści mogą przetłumaczyć z mołdawskiego

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, sukcesywnie poszerzamy oferowane przez nasze przedsiębiorstwo usługi językowe. Obecnie mogą Państwo zdecydować się na tłumaczenia pisemne oraz ustne; gwarantujemy rzetelną obsługę językową konferencji, negocjacji biznesowych oraz wizyt w kancelariach notarialnych. W zakresie przekładów pisemnych z chęcią podejmiemy się powierzonego nam przekładu stron internetowych, literatury pięknej, dokumentacji medycznej, finansowej oraz handlowej, umów prawnych, a także korespondencji. Pomoc native speakera umożliwia nam natomiast przygotowanie wiarygodnych tłumaczeń przeznaczonych do działań marketingowych.

Tłumaczenia z mołdawskiego obejmują rzetelny przekład:

– materiałów reklamowych

– umów

– stron internetowych

– aktów urodzenia i małżeństwa

– literatury pięknej

– korespondencji

Dobra współpraca przede wszystkim – czyli kilka słów o osobach odpowiedzialnych za realizację tłumaczeń

Jedną z priorytetowych wartości naszego biura tłumaczeń jest dobra współpraca ze wszystkimi specjalistami współtworzącymi naszą firmę. Każdy tłumacz, korektor i native speaker jest dla nas równie ważny, bo jego praca zawsze przyczynia się do udanej realizacji najwyższej jakości tłumaczeń i korekt. Profesjonalni i doświadczeni tłumacze języka mołdawskiego posiadają bardzo często dodatkowe wykształcenie kierunkowe, które umożliwia im wykonywanie nawet najbardziej wymagających przekładów z zakresu medycyny, ekonomii czy handlu. Nad finalnym kształtem przekładów przeznaczonych do kampanii reklamowych czuwają z kolei native speakerzy mołdawskiego i polskiego, dzięki czemu Państwa przedsiębiorstwo ma jeszcze większe szanse na osiągnięcie sukcesu.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top